Şirketim Beni Seviyor Projesi
Şirketim Beni Seviyor Projesi

(Şirket Çalışanlarına Yönelik Psikolojik Danışmanlık Projesi)
 

MUTLU ÇALIŞAN, VERİMLİ ÇALIŞIR.

 

Şirketim Beni Seviyor uygulaması bir S Konsept Danışmanlık projesidir.

Fiziksel rahatsızlıklarımız gibi bireysel – ailesel gelişimimiz için gerekli olan tüm terapi ve danışmanlık hizmetleri daha uygun koşullarla uzman, akademisyenler öncülüğünde S KONSEPT DANIŞMANLIK garantisi altında.Tanımı: Şirket çalışanlarınıza Psikolojik Danışmanlık Hizmeti.

 

Psikolojik Danışmanlığın önemi: Yoğun şehir yaşamı, ailesel sorunlar, trafik, evlilik, kişisel sorunlar, iş yükü, birimler arası iletişimsizlik, yorgunluk, yaşam mücadelesinin azalması, yaşanan travmalar gibi birçok sorunlar iş motivasyonumuzu ve başarımızı doğrudan etkilemekte. Bu sorunların kariyerimizi, yaşamımızı negatif etkilememesi için hayata geçirilen Şirketim Beni Seviyor Projesi bir nevi Psikolojik Danışmanlık Sigortası görevini üstlenmektedir. 

Psikolojik Danışmanlığın önemi: Yoğun şehir yaşamı, ailesel sorunlar, trafik, evlilik, kişisel sorunlar, iş yükü, birimler arası iletişimsizlik, yorgunluk, yaşam mücadelesinin azalması, yaşanan travmalar gibi birçok sorunlar iş motivasyonumuzu ve başarımızı doğrudan etkilemekte. Bu sorunların kariyerimizi, yaşamımızı negatif etkilememesi için hayata geçirilen Şirketim Beni Seviyor Projesi bir nevi Psikolojik Danışmanlık Sigortası görevini üstlenmektedir.

                                         

Bu hizmetten yararlanacak kişiler:
Çalışan Personel
Personelin 1. Dereceden ailesi (Eşi, çocukları)

Şirketim Beni Seviyor​ projesinin hizmet süresi

Sözleşme imzalandığı günden sonraki 360 günü kapsamaktadır. (1 Yıl)

Hizmetin içeriği: Şirket çalışanlarının çalışma motivasyonlarının arttırılmasına yönelik Psikolojik Danışmanlık Projesi.

Bu hizmetin içeriğinde:
Bireysel Danışmanlık
Aile (Çocuk, ergen) Danışmanlığı
Çift & Evlilik Danışmanlığı
Hipnoz. Hipnozun içeriğine giren:

Hipnozla sigara bırakma,
Hipnozla fazla kilolardan kurtulma ve sağlıklı beslenme
Hipnozla korkulardan, takıntılardan ve tırnak yemekten kurtulma gibi terapi içeriğini de eklemiş oluruz.
Böylelikle şirket çalışanları; iş ve özel yaşamında karşılaşacağı kişisel, ailesel sorunlara yönelik psikolojik danışmanlık sigortası elde etmiş olacak aynı zamanda ek ücret ödemeden, sigara, kilo gibi birçok sorununu da uzmanlar öncülüğünde çözmüş olabilecek.

Psikolojik Danışmanlık sigorta kapsamında, Şirketim Beni Seviyor Projesi:

Bireysel, Çocuk, Kişisel Gelişim, Evlilik ve Hipnoz ile ilgili tüm danışmanlık ve terapilerde Uzman Psikologlardan destek alınması.
Kurumunuza özel Uzman Psikologlar görevlendirileceğinden mesai saatleri ve sonrasında randevu alma kolaylığının sağlanması.
Yaşanılan tüm sorunlara yönelik alanlarında uzman kişiler tarafından profesyonel destek.
Terapi, Hipnoz, Danışmanlık hizmetlerinde % 50’ye varan indirim hakkı.

Kurum çalışanlarınıza bir yıl içinde kullanması için verilen seans sayısı ne kadar?

Kişinin yaşadığı sorun ve yaşam biçimi ile ilgili seanslar doğru orantılı devam etmektedir. Şirketin seni seviyor projesi kapsamında kişisel gelişim, pedagojik çalışma, sigara bırakma, sağlıklı beslenme, korkulardan kurtulma gibi birçok sorunun çözümü için ilk etapta 12 seansın yeterli olacağı düşüncesindeyiz.

Kurum personeli bir yıl içinde kendisine hediye edilen 12 seanslık paketin tamamını veya bir kısmını kullanmazsa paket içinde kalan seanslar başka bir kişiye devredilebilir mi?

Çalışanın imzalı beyanı ile başka bir personele veya açılacak olan ortak seans havuzuna devredilebilecek. Böylelikle diğer bir personeliniz ortak havuzdaki seansları izin karşılığında kullanabilecek.

Terapi ve Danışmanlık alan personelin gizliliği:
Tüm terapi ve Danışmanlık hizmetlerimiz mahremiyetin gizliliğini esas almıştır.
Şirketim Beni Seviyor projesinin en önemli özelliği:
Yaşanılan sorunlara hızlı, etkili ve profesyonel desteğin verilebilmesidir. Sorun ne kadar hızlı ve doğru çözülebilirse kişi o kadar güçlü ve hızlı bir şekilde işine adapte olacağına inanıyoruz.
Personelinize hizmet veren tüm çalışanlarımıza, haftalık ve aylık periyotlar halinde toplantılar tertip ediyoruz. Bu toplantılar ışığında danışmanlık hizmetlerimizi daha kaliteli hale getiriyoruz. Aynı zamanda uzmanlarımız düzenli bir şekilde süpervizyonlar alarak vaka analizlerini itina ile işlerler.
Danışmanlık, Hipnoz ve Terapi hizmeti veren Psikolog/Pedagogların mesleki yeterlilikleri:
Tüm Psikolog ve Pedagoglarımız lisansüstü (Master) belgesini almış, 400 saatlik Aile danışmanlık eğitimini tamamlamış uzmanlardan oluşmaktadır.

Hipnoz uygulayan kişiler: Uluslararası akredite olmuş derneklerden alınan sertifikasyon veya üniversite onaylı süpervizyonlarını tamamlamış kişiler tarafından seçilir.

S Konsept Danışmanlık aynı zamanda ADED (Aile Danışmanlık Eğitim Terapi Danışmanlık Derneği) kurucu şirketidir. ADED uluslararası geçerliliğe sahip olan IFTA (International Family Therapy Association) üyesidir.

Şirketim Beni Seviyor Projesiyle beraber: TÜM personeliniz, yıl boyunca 12 seanslık hediye seanslarını istediği zaman ailesiyle beraber:
Bireysel
Aile & Evlilik
Çocuk, Ergen
Hipnoz (Korkular, Takıntılar, Sigara, sağlıklı beslenme…) gibi hizmetlerden ücretsiz randevu telaşı olmadan ve uzmanlar öncülüğünde yararlanabilecek.

Detaylı teklif dosyamızı görmek için lütfen kurumsal portföy sorumlumuz ile iletişime geçin 0216 519 92 52