Çocuk Psikoloğu tavsiyeleri İstanbul

 

Çocuk Psikologu Tavsiyeleri

 

Değerli Danışanlarım,

Çocuk büyütmek oldukça fazla emek isteyen bir iştir. Çocukların boş bir levha olduğunu düşünen J. J. Rousseau bu levhaya ne yazarsanız izi kalır diyerek bu işin ne denli zor olduğunu biraz da olsa hissettirmeye çalışmıştır. Anne babalar da çocukların gelişimsel aşamalarında sorun yaşayarak onlarla bazen nasıl başa çıkacaklarını bilemezler. İşte bu durumlarda bir psikologdan yardım almak gerekir. Ama yetişkin psikologu ile çocuk psikologu tamamen farklıdır. Bir yetişkin psikologunun çocukla anlaşabilmesi çocuk psikologuna göre daha zor olacaktır. Bu nedenle çocuk psikoloğu arayışlarınızda pedagogun uzun yıllardan beri bu alanda çalıştığına dikkat edin.

Çocuk Psikologu Tavsiyeleri İstanbul

Kurumsal ve bireysel olarak psikolojik – pedagojik terapi danışmanlık hizmeti vermekte olduğumuz firmamızda Uz. Pedagog Soner Koşan öncülüğünde uluslararası deneyim ile çocuk ergen terapileri, aile terapileri yapılmaktadır.

Çocuk Psikologu Tavsiyeleri İstanbul

Çocuk psikoloğu olarak uzmanlık geliştirmiş olan danışmanlıklarımızda çocuk ve aile ile birebir görüşmeler yaparak her iki tarafın da terapiler görmesini sağlamaktayız.   Bazen çocuğunuzun size ters gelen hareketleri aslında sizin aşırı kontrolcü tavrınızdan kaynaklanıyor olabilir. Bilinçli Ebeveynler Okulu eğitimlerimizle beraber çocuk gelişimi üzerine doğru bildiğimiz birçok yanlışı da öğrenerek düzeltme şansını buluyoruz. Danışmanlık şirketimiz sayesinde artık çocuk psikologu tavsiye İstanbul içinde çok rahat bizlere ulaşabileceksiniz.

Çocuk Psikologu Tavsiyeleri İstanbul Anadolu Yakası

 Danışmanlık Hizmetlerimiz

Çocuklarımız değerli bu yüzden çocuk psikologu İstanbul tavsiye almak için arayışta olan birçok ebeveyn var. Doğru uzman bulmak için bazı kriterlere bakmanız yeterli olacaktır. Pedagogun lisans ve yüksek lisansına dikkat edilmeli, uzmanlık alanları, kursları, sertifikasyonları bu alanda kaç yıldan beri hizmet veriyor, daha önce hangi hastane ve/veya kurumlarda çalışmış, makalelerini araştırdığınızda çocuğunuzu daha rahat bir şekilde pedagoga götürebilirsiniz.

Ergen psikologu, Çocuk Psikoloğu ve her alandaki uzman arkadaşlarımız ile aile içerisindeki çocuk ebeveyn çatışmasını yok etmeye, iletişimsel sorunları en aza indirerek farklı iletişim yöntemleri denemeye çalışıyoruz. Unutmayın, her çocuk ailesi için paha biçilmezdir. Onları kaybetmek yerine kazanmak çok daha kısa bir yol olacaktır. S Konsept Danışmanlık olarak bunun sorumluluğuyla 11 yıllık uzmanlığımızla merkezimizde pedagojik terapi ve hizmetlerimizi vermekteyiz.Sosyal Medya: