Çağın Yükselen Değeri Kişisel Gelişim Eğitim Programları

Çağın Yükselen Değeri Kişisel Gelişim Eğitim Programları

Değerli Danışanlarım ve Okurlarım,

Kişisel gelişim eğitimlerine ilginizin olması, değişen dünyaya karşı hazırlıklı olma ve içinizdeki gücü keşfetmek arzusu içinde olduğunuzu gösterir. Kişisel gelişim eğitimlerimizi Kişisel Gelişim Otobüsü formatında anlatıyoruz ve yaşıyoruz. Çünkü yaşam bir yolculuk ve biz bu yolculuğu çoğu kez unutuyoruz veya görmezlikten geliyoruz.

Çağımız bilgi çağı olduğu için birçok kişi sadece akademik ve kurumsal eğitim ile yetinmemekte, kendini birçok alanda donanımlı bireyler haline getirmek için çaba harcamaktadır. Küreselleşen dünyada bilgi kirliliği olduğu da aşikârdır. Kişinin kendisini tanımadan bilgi edinmesi midesine ve cebine sormadan herhangi bir lokantaya girip menüye bakmadan hiç tanımadığı yemekleri sipariş etmesine benzer.  Yemekler ya midenizi yakabilir, ya tadınızı kaçırabilir ya da kesenizi zorlayabilir. İşte kişisel gelişim eğitim programlarını almadan önce kişinin kendine merhaba demesi ve profesyonel destek alması gerekir.

Biz kişisel gelişim eğitimlerimize;

 • Kendini tanıma,
 • Gücünün, yeteneğinin farkına varma,
 • Kendiyle barış imzalama,
 • Alışkanlıklarınıza karşı çıkabilme eğitimini özellikle ekledik.

Psikoterapist Soner Koşan ile Kişisel Gelişim Eğitimi, herkesin gruptakilerden çok şeyler öğrendiği ve eğitim içinde farkındalık kazandığı bir grup çalışması haline gelebiliyor.

Kişisel Gelişim Eğitim Programının Faydaları

Sosyal sorumlulukları artan, iş temposundan farklı meşgalelere zaman ayıramayan birey, bir de buna teknolojinin yozlaştırıcı etkisi eklendiğinde kendini geliştirecek ve donatacak zamanı bulamamakta, bulsa da bunu nasıl yapacağını bilememektedir. Birey ne kadar farklı bilgi, tecrübe ve öğrenmelerle hayatını zenginleştirirse o derece donanımlı bir kişi haline gelir ki, kişisel gelişim eğitim programları burada devreye girmekte, çağın eziciliğini hafifletmektedir. Kişisel gelişim aslında insanın içinde var olan potansiyelleri ortaya çıkarmaktır ki, her kişi yaradılışına veya ilgi alanlarına göre bir takım meziyetlerle donatılmıştır. Kısaca "her insan değerlidir" mesajını bilinçaltına yerleştirmekte olan bu programlar ile hayatınıza kalite katacak ve sizleri daha mutlu bireyler haline getireceğiz.

Kişisel Gelişim Eğitim Programı Neleri Kapsamaktadır?

Kişisel gelişim eğitim programları ile öncelikle sizin düşünce cevheriniz ve bilinçaltınız düzenlenerek sahip olduğunuz potansiyel ortaya çıkartılacaktır. Kişisel gelişim eğitimini psikodrama, indoor oyunları ile birlikte vermekteyiz ki bilgi, bilinç ve bilinçaltında davranış değişikliğine yol açan eylemselliğe daha hızlı ve doğru şekilde dönüşebilsin. Kişisel gelişim eğitimimizin içinde:

 • Kendimi tanıma
 • İlişkilerimin analizi
 • Doğru karar verebilme
 • Kendimi daha doğru ifade edebilme
 • Karşımdakini anlama va algılama
 • Hedefler ve amaçlar
 • Zaman adlı atın terkisinde yolculuk
 • Ailem toplum ve ben
 • Mutluluk ve ben

adlı başlıklarımızla yolculuğa başlıyoruz.

Yolculuğumuz haftada 2 saat olup toplam 9 hafta sürmekte.

Kendinize ve geleceğinize gülümsemek ve merhaba demek istiyorsanız her zaman sizi bekleriz.

Saygılarımızla

S Konsept Akademi

 Sosyal Medya: