Şirketim Beni Seviyor Projesi


Şirketim Beni Seviyor Projesi

Şirket Çalışanlarına Yönelik Psikolojik Danışmanlık Projesi

MUTLU ÇALIŞAN VERİMLİ ÇALIŞIR

 

Personelin Psikolojik Danışmanlık ihtiyaçları bu proje ile garanti kapsamındadır.
Fiziksel rahatsızlıklarımız gibi bireysel – ailesel gelişimimiz için gerekli olan tüm terapi ve danışmanlık hizmetleri daha uygun koşullarla uzman, akademisyenler öncülüğünde S KONSEPT DANIŞMANLIK garantisi altındadır.

Bugüne kadar vermiş olduğumuz eğitim ve danışmanlık faaliyetleri neticesinde biliyoruz ki mutlu bir çalışanın performansı ve verimliliği çok daha etkin olabiliyor. Çalışanın kendi özel ve aile yaşamında oluşabilecek aktüel ve kronik sorunların yoğunluğu ve sıklığı performansını doğrudan etkileyebiliyor. “Şirketim Beni Seviyor” projesi ile birlikte personel, şirket tarafından doğrudan pozitif olarak desteklenmiş ve tüm kişisel – ailesel sorunlarına yönelik hızlı – etkili bir çalışma içine girmiş olacak. Şirketi tarafından böyle bir desteklenme, personelin motivasyonunu olumlu etkileyerek günlük hayatında tek başına çözemediği olaylara karşı daha güçlü hissetmesini sağlayacak ve çalıştığı kuruma karşı aidiyet duygusunun gelişmesine yol açacaktır.  Şirketinizin rekabet gücünü arttırmanız adına en önemli kaynağınız olan çalışanlarınızın performans ve motivasyonlarını arttırmayı öneriyoruz. 
 

  • Bireysel,
  • Çift& Evlilik, 
  • Çocuk ve Aile Terapileri
  • Özel Hazırlanmış Kişisel Gelişim Eğitimlerini, danışmanlıkları ve terapilerini uzman deneyimli Psikolog, Pedagoglar ve akademisyenler öncülüğünde vererek şirketinizle psikolojik danışmanlık partnerlik teklifini sunuyoruz.


Seçeceğiniz 3 paketten birini personellerinize hediye ederek “Mutlu Çalışan Verimli Çalışır” şiarı ile “Şirketim Beni Seviyor” projesine katılabilirsiniz. Her danışmanlık paketi personelinizin alacağı bireysel, aile danışmanlığı ve kişisel Gelişim eğitimlerinde  %100’e varan indirimleri kapsamaktadır.
 
⦁    Silver Paket
⦁    Gold Paket
⦁    Şirketim Beni Seviyor Paketi


Personelin kazancı:
⦁    Çalışan için önemli olan zaman dilimini yaşadığı sorunların çözümüne yönelik kurum bulabilecek miyim endişesi ile kaybetmeyecek. (Zaman kazancı)
⦁    Seans ücretlerinde % 50’ye kadar indirim kazanılması
⦁    Yaşadığı sorunlara yönelik spesifik uzmanlık alanı olan kişiler tarafından danışmanlık alacak
⦁    Yaşadığı problemlerin isteği üzerine düzenli takip altında olması
⦁    Çalışma saatlerine uygun esnek randevu saatleri veya online seans seçeneği

Paketlerinizi kendiniz seçebilir ve istediğiniz gibi dağıtabilirsiniz.

⦁    Seçeceğiniz paketleri personelin adına veya birimlere tek tek dağıtabilir ve personelinizin kaç seans indirimli danışmanlık alabileceğini kararlaştırabilirsiniz. 
⦁    Dağıtacağımız akıllı kartlarla satın aldığınız seansları istediğiniz gibi organize ve takip edebilirsiniz.
⦁    1 yıl içinde kullanılmayan seanslar şirket içinde çalışan herhangi başka bir personele aktarılabilir.
⦁    Şirket çalışanları ve 1. dereceden yakınları (eş ve çocuklar) S Konsept Danışmanlığın terapi ve danışmanlıklarından faydalanabilir.
⦁    Paketin geçerlilik süresi sözleşme tarihinden itibaren 1 yıldır. Paket sözleşme süresi bitiminde S Konsept Paket içinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Bu paketin tanıtımı için işveren, personeline mail yolu ile tanıtımı gerçekleştirir. Eğer işyeri tanıtımın seminer veya internet yoluyla olmasını talep ediyorsa; ortak belirlenen bir gün içinde S Konsept yetkilileri 1 saatlik tanıtım toplantısı organize edebilir.

*Paketlerle ilgili detay için Kurumsal Portföy Yönetmenimizle irtibata geçebilirsiniz.