Online Terapi


Online Terapi

Online Terapi nedir?
Psikolojik sorunların çözümünde teknolojinin imkânlarını kullanarak zaman ve mekân farkını yok ederek uzmandan profesyonel destek alma yönetimidir.
Beklemeden, trafik sorunu yaşamadan hızlı ve güvenilir bir şekilde birebir Terapi ve Danışmanlık alma kolaylığıdır.

Online Terapinin yararları:
Yurt dışında, İstanbul dışında yaşayan danışanlarımız için geliştirdiğimiz Online Terapi ve Danışmanlık yöntemiyle uzmanımız sizinle birebir Skype üzerinden seansını gerçekleştirerek zaman ve yer sorununu ortadan kaldırmış olacak. Özellikle yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkçe bilen ve alanında uzman olan Psikologlarımızla Skype üzerinden Terapi ve Danışmanlıkları büyük bir kolaylık sağlamıştır.

Online – Psikolog görüşmeleri etkinliği bilimsel araştırmalarla ispatlanmış bir terapi modeli uygulamasıdır.
İş yoğunluğu, uzak mesafe gibi nedenlerle yüz yüze terapiye katılma şansı olmayan veya yüzyüze terapiyi tercih etmeyen çekinen, kırsal bölgelerde yaşayan bireyler, online terapi hizmetine başvurabilmektedir.

Online Terapi İçin Başvuru:
Online Terapi ve Danışmanlığın sizin için uygun olup olmadığını değerlendirmemiz için onlineterapi@skonseptdanışmanlık.com adresine veya 0216 51992 52 telefon numarasına sorununuzu iletmeniz önemli. Online Terapinin veya Danışmanlığın size uygun olduğuna ve yarar getireceğine dair uzmanımız değerlendirme yaptığı takdirde sizinle Online Terapi ev Danışmanlık yapılır.

Online Terapinin özellikleri:
Online Terapi süresi birebir yüz yüze terapide olduğu gibi 40-45 dakika arasındadır.
Terapistlerimiz Online görüşmelerini merkezimizdeki Terapi ve Danışmanlık odalarında yapmaktadır.
Görüşmenin yararlı olması için bulunduğunuz ortamın sessiz olması, rahat konuşabileceğiniz bir yerin olması, hızlı bir internet servisinizin olması önerilir.
Online görüşmeler yüzyüze yapılan psikoterapi ve Danışmanlık görüşmeleriyle aynı ücrete tabidir. Ödemeleri banka hesabımıza yapabilirsiniz.

Skype programınız yoksa buradan indirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için:
onlineterapi@skonseptdanismanlik.com
0216 519 9252