Hipnoz Terapisi


Hipnoz Terapisi

S Konsept Danışmanlık, hem bireysel hem de genel hipnoz terapisi noktalarında hizmet verir. Hipnoz seansları  Uzman ve yetkin psikolog ve pedagoglar tarafından verilir.

 

Merkezimizde uygulanan Hipnoz Seanslarının içeriklerini sıralayacak olursak;

  • Hipnozla sigara bırakma
  • Hipnozla zayıflama
  • Hipnozla korkulardan kurtulma (yükseklik, uçak, karanlık, hayvanlara dair, kapalı yerde kalma gibi)
  • Hipnozla sınav kaygısını yenme


Hipnoz Terapisi Sizi Baştan Tanımlar.

Yapılan çalışma, bu konuda çalışma yapmış; kendisini geliştirmiş bireyler tarafından ele alınır. Zaten terapi ya da gelişim alanında kaliteli hizmet alabilmek için yeti sahibi kişilerin varlığı büyük önem taşır; aksi takdirde hiçbir yarar sağlayamazsınız.

 

Hipnoz Terapisinin Dayanılmaz Kuvveti!

Hipnoz, çok uzun yıllardır kullanılan; hatta binlerce yıl evvelden kullanılan yönetmedir. Günümüzde daha bilimsel ve  sistematik bir şekilde uygulanır. Hipnoz çalışması, bireydeki en gizli noktalara ulaşmaya ve daha sonrasında çeşitli düzenlemeyi yapmaya dayanır. Hipnoz yapacak kişinin alanında uzman olması, hipnozun ne derece etkin olacağını belirler. Hipnoz terapisi, bilinçaltınızda yerleşmiş olan travmatik sorunalrın çözümüne yardımcı olur.

Hipnoz terapisinin aslına bakarsak karşımıza iki ana hedef çıkar:
1. Kişinin dile getiremediği durumları çözme
2. Kişinin unuttuğu durumları bulma ve çözme

Hipnoz terapisi, ya bilerek dile getirilmeyen durumları değerlendirir ya da kişinin bilinç altında bastırdığı anılarını hedefine alır; fakat her iki durum da kişinin daha mutlu bir hayat yaşaması adına hipnoz yönteminde kullanılır.

 

Hipnoz terapisi, belirtilen özellikleriyle beraber etkin bir şekilde sizleri beklerken; S Konsept Danışmanlık, tamamen uzman kişilerden oluşan ekibiyle uzun yıllardan beri sizlere hizmet vermektedir.