Sizin Düşünceleriniz

Her yaşta bir rehbere ihtiyaç duyabiliyor insan. Bazen bir gençken bazen de bir yetişkin olduğunuzda. Bir ebeveynseniz bu bence daha çok ihtiyaç duyduğunuz bir durum. Bu durum yaşanırken hele bir de doğru bir rehberiniz varsa içiniz rahat oluyor. Geri dönüşler sizin umduğunuzdan da iyi olduğunda ise “iyi ki bu kararı vermişim, iyi ki doğru kişiyle çalışmışız” diyorsunuz. Teşekkürler S Konsept.

h.b.t. - 06-07-2016

Soner Bey ile ilk tanışmamız okulumuzdaki Bilinçli Anneler Okulu toplantısıyla başladı. Kızımın Okul performansını arttırmak için seanslara başladık. Kızımın okul performansında ve sosyalitesinde belirgin artışlar ve uyumluluklar oluşmaya başladı.Daha sonra kendimi geliştirmek için devam etmeye karar verdim ve hala devam ediyorum. Bana beni hatırlattığı için teşekkürler. Çünkü ben olmadan kızma yardımcı olamayacağımı hatırlattı.Kendisine yardımları için çok teşekkür ederim Görüşmelerimiz devam ediyor ve sanırım edecek.

mery - 08-12-2015

Soner Hocam sizinle tanıştığım için çok mutluyum. İyi ki bu kursa katılmışım. Çok değerli hocalardan ders aldım. Konular ve hocalar çok özenli seçilmiş. Aile Danışmanlığı Sertifikası alınacak özel bir yer. Bu kursa katılarak çok değerli hocalarla ve arkadaşlarımla tanıştım. Herkese çok teşekkür ediyorum.

sibel-sevik - 03-12-2015

Ben bir rahatsızlıktan dolayı doktoruma başvurduğumda bunalımdaydım. Hayatım değişti. Bir kızım var, bunu yapmam gerektiğini anladım ve yaptım. Doktoruma her geldiğimde kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Çünkü evliliğim için, kızım için, eşim için ve benim için bir baba ilgisiyle ilgileniyor ve durumu düzeltmeye çalışıyor. İyi ki doktorumu kendim seçtim ve böyle bir doktora denk geldim. Kendimi şanslı hissediyorum.

duygusal - 07-11-2015

Soner Bey ile terapi almaya başladığımdan beri kendimdeki değişiklikleri görmeye başladım. Gerçekten mükemmel bir insan, işinde çok iyi bir uzman. Diğer gittiğim, aldığım seanslar, terapiler hiç bir işe yaramadı. Hiç bir yardım alamamıştım. Ta ki Soner Bey’i tanıyana kadar. Buraya gelmek için can atıyorum. Terapileri, danışanlarını anlaması. Soner Bey işini mükemmel yapan birisi. İnsan rahatlıyor geldiğinde, verdiği pozitif enerjsi…Kendimi şanslı hissediyorum. Mükemmel bir insandan terapi almak ve tanımak. Teşekkür ederim Soner Bey.

hulya-karali - 06-10-2015

Soner Bey’in anlayışlı terapi seanslarına katıldığımızdan beri kızımla nasıl sohbet edeceğimi öğrendim. Sadece çocukla ilgili değil anne-baba arasındaki ilişkiyi düzeltmekle başlıyor. Böylece sağlam temel üzerine çalışmış oluyor. Çocukla konuşurken son derece güler yüzlü ve şefkatli. Bu seanlara katıldığımdan beri hem kızlarımla hem de eşimle aramız daha iyi oldu. Her şey için teşekkürler Soner Bey.

s.a. - 04-10-2015

Hiçbir görüşüm ya da tanımım Soner Bey’i ne anlatabilir ne de yeterli kalır. 2 yıl önce hayatımıza, bana ve 5 çocuğuma sihirli bir dokunuşla yeniden ışık olan, umutlarımızın rehberi, kalbimizin sıcaklığı, yolumuzun koruyucu meleğidir kendisi. Bugün 3 ölüm, 5 çocuk ve tek başına bir kadın olarak sağlam, emin, mutlu, umut dolu yarınlara el ele yürüyorsam çocuklarımla; bunun adı: Soner KOŞAN.

tulin-cetin - 10-09-2015

İlk başladığımda kafamdaki düşünce tamamen farklıydı. Amacım zayıflamak için hipnoz yolunu denemekti. Ancak ilk görüşmede sorunun başka olduğu anlaşıldı. Devam eden süreçte eksiklerimi gördüm, tahminimden daha çabuk sürede toparlandım. Kendi mutluluğumun önemini kavradım. Kendi mutluluğum için bir şeyler yapmaya başladım. Soner Bey’e teşekkürler.

melisa-menemencioglu - 05-09-2015

Mega bir kentte yaşamanın ve çalışmanın verdiği sorunları ve sıkıntıları aşmak ve nefes alabilmek için uğranılması ve görüşülmesi gereken yerdir.

nursefa-asici - 27-08-2015

26 yaşında genç bir anne adayıyım. 6 senedir sigara kullanıyor(dum). anne olacağımı öğrendikten sonra kendi çabalarımla sigarayı bırakmaya çalıştım. Başarısız olunca araştırmalarım neticesinde Soner Bey’e ulaştım. Artık sigara kullanmıyorum. Bir daha kullanmayı da düşünmüyorum. Hatta sigara kokusundan bile nefret ediyorum. Sigara içerken anne olacağımı bile kabullenemiyorken şu an ne kadar güçlü bir anne olacağımı düşünüyorum. Soner Bey’e sonsuz sevgilerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki buraya gelme cesareti göstermişim.

zerrin-ulas - 20-08-2015

Yıllardır kilo problemi ile uğraşan ben, diyet ve spor olmadan bu işin bir yolu olmalı derken yollarımız kesişti Soner Bey ile. İyi ki de kesişmiş. Yıllarca diyetle vermeye çalıştığım ama sonunda geri aldığım kilolarıma Soner Bey’in uyguladığı hipnoz ile elveda dedim. Kendisine yüzlerce kez teşekkür etsem azdır. İyi ki varsınız Soner Bey… Nice danışanlarınıza çare olmanız dileğiyle.

hilal-erol - 29-07-2015

İlk defa bu konuda yardım alıyorum. Kafasında soru işareti olanların mutlaka terapiye gitmesinde fayda var. 6-7 seans geldim, Soner Bey ile her konuda rahatça konuşabiliyorum. İlk başta “acaba açılabilir miyim” diye düşündüm ancak hiçbir sorun yaşamadım, yaşamıyorum. Konuşarak rahatlıyorum

buket - 22-07-2015

Soner Abi’ye geldiğimden beri hayatım çok güzelleşti. Ailemle olan problemlerim yavaş yavaş çözüldü. Soner Abi’ye gelmeden önce ders notlarım düşüktü fakat sonradan ciddi bir şekilde notlarım arttı. Soner Abi’ye gelmeden önce kiloluydum, vermeye başladım.

touka-chan - 30-06-2015

Soner Bey çok iyi birisi. İlk gittiğimde eski halimden kurtulamayacağımı düşünüyordum. Terapilerime aksatmadan gittim. Bendeki değişikliği ailem ve arkadaşlarım da fark ettiler. Tabi ki ben de fark ettim. Soner Bey’e çok teşekkür ediyorum.

t. - 13-06-2015

S Konsept Danışmanlık’ın açmış olduğu Aile Danışmanlığı Sertifika Programına katıldım. İyi ki katıldım, çünkü burada çok değerli hocalarımdan aldığım eğitimler sayesinde farklı bakış açıları geliştirmeyi öğrendim ve bana çok şeyler kattı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

nilufer-y. - 04-06-2015

Soner Abi sayesinde hayatıma bambaşka ve olumlu bir şekilde bakmayı öğrendim. Negatif sokaklardan çıkıp pozitif mutlu bir hayata başladım. Hayatıma yeni bir başlangıç yaptım ve sorunlarıma karşı büyük adımlar attım. Güler yüzlü, mutlu, pes etmeyen, ailesiyle huzurlu olan yeni bir ben ortaya çıktı :) Teşekkürler Soner Abi.

cemre-mumcu - 29-05-2015

Eşimle buraya başladığımız dönemde neyi nasıl düzenleyeceğimizi çok merak ediyordum. Şimdi biliyorum ki; doğru yöntemlerle ilişkilerimizi daha iyi bir noktaya getirmek çok kolaymış. Soner Bey’e teşekkürler.

e.a. - 25-05-2015

Kısa zamanda farkındalığımın artmasında, hayatımdaki dönüm noktalarından en önemlisi olan S Konsept’e Soner Bey’e teşekkürlerimi sunar başarılarınızın devamını dilerim.

asli-kircali - 18-05-2015

Soner Bey, “Psikoloğa sadece dertlerini anlatıp içini boşaltırsın” algımı yıktı. S Konsept’te gerçek çözümler üretiliyor.

alkim-cebeci - 14-05-2015

İçinde inanç varsa çevrende inançlı insanlarda vardır. Soner Abi onlardan biri. Ben başardım. İyi ki tanışmışım Soner Koşan’la. Bulunduğum durumdan beni kurtaran, yardımcı olan Soner Abi’ye sevgiler, saygılar.

orumcek-adam - 08-05-2015

Emre yavaş da olsa ilerleme kaydetmektedir. Düzenli gelmek kimi zaman zor gelse de yararını gördüğümüz için mutluyuz.

mehtap-gencer - 28-04-2015

Çocuğumun sorununu çok kısa sürede çözdük. Teşekkür ederim.

r. - 13-04-2015

Terapiye başladığım zamandan bu yana çevremdeki herkes daha sakin ve anlayışlı olduğumun farkında. En çokta 30 yıllık ailevi sorunlarıma çözüm bulduğum için minnettarım. Şimdi daha huzurlu ve daha sakinim. En önemlisi kendime ve hayatıma değer vermeyi öğrendim. 30 yıldır yapamadıklarımı, göremediklerimi bana gösterdiği için Soner Bey’e teşekkür ederim.

esra-sah - 07-04-2015

S Konsept’te seanslara başlamadan önce çok agresif, haddini zaman zaman bilmeyen, hayatı boşlamış, ne istediğini bilmeyen, hiç bir amacı olmayan, en önemlisi de kendini tanımayan biriydim. İstemeyerek gelmeye başlamış olsam da alışa alışa seansları sevmeye başladım. Çünkü zamanla kendimi fark etmeye ve hayattan beklentilerim olmaya başladı. Haftalar geçtikçe kendimi bilen, sınırlarımı bilen, kendimi seven biri olmaya başladım. Mutlu, yaşamdan keyif alan bir birey oldum ve dünyaya açıldım. Yeni maceralara atılmaya hazırım.

arda-hocaoglu - 05-04-2015

İlk geldiğim günle şimdiki arasında çok fark var. Kendimi çok daha iyi hissediyorum. Demek ki her şey olumlu gidiyor. Terapilerden memnunum.

yusuf-subutay - 01-04-2015

Terapiye başlarken düşüncelerim çok karamsar ve olumsuzdu. Soner Bey ile yaptığım görüşmelerle negatif olan düşüncelerim azaldı, kendisi beni daha pozitif düşünmeye teşvik etti. Geldiğim için çok mutluyum.

ahmet-yilmaz - 20-03-2015

Bizler kızımız için Soner Bey’den aldığımız destekten çok memnun kaldık. Kendisi biz anne babaya, hangi davranışlarımızı düzeltmemiz gerektiği, sorunu aşabilmemiz için neler yapmamız gerektiği noktasında gerekli bütün şeyleri iletti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

seda-var - 16-03-2015

Bizler kızımız için Soner Bey’den aldığımız destekten çok memnun kaldık. Kendisi biz anne babaya, hangi davranışlarımızı düzeltmemiz gerektiği, sorunu aşabilmemiz için neler yapmamız gerektiği noktasında gerekli bütün şeyleri iletti. Kendisine çok teşekkü

kezban-demir - 16-03-2015

S Konsept ile okulda verdikleri seminerlerini dinledikten sonra tanıştık. Oğlumun sorunları vardı. Sorunlarımızda çok faydalı oldu. Daha da faydalı olacağını hissediyorum.

z.s. - 12-03-2015

Soner Bey genel anlamda ilgili, duyarlı, kişinin bilinçaltını okuyabilen başarılı bir psikolog. Kendisine depresyon ve kısmi anksiyete şikayetiyle geldim ve dört aylık seanslar sonrası geleceğe daha umutlu baktığımı, kendime olan güvenimi yeniden kazandığımı söyleyebilirim. Kişinin elindekilerin kıymetini bilemediği, önünü göremediği zamanlar olabiliyor. Soner Bey karşısındaki insanı kısa sürede tanıyabilen ve kişiye göremediği hataları ve doğruları doğru bir biçimde gösterebilen biri. Verdiği tavsiyelere uyduğunuz sürece depresyon denilen illetten sizi de kurtarabileceğini düşünüyorum. Kendisine ilgisi ve alakası için teşekkürlerimi sunuyorum.

emre88 - 09-03-2015

Yıllardır sigarayı bırakmak istememe rağmen başarılı olamıyordum. Soner Bey sayesinde Hipnozla 15 yıllık sigara alışkanlığıma son verdim. Soner Bey’e sonsuz teşekkürler.

grkn - 07-03-2015

2. Dönem Aile Danışmanlığı Eğitimi’nin hayatımın dönüm noktası olduğunu düşünüyorum. S Konsept’in sağladığı hocalar, hoşgörü, eğitim ve destek bana hayatımın anlamını, dünya görüşümü daha da arttırdı öncelikle. Bundan sonra daha da sağlam ve güçlü adımlar

hadice-tanc - 03-03-2015

2. Dönem Aile Danışmanlığı kursuna katıldım. Hocalarından, bize yaklaşımından memnun kalıp, iyi eğitim aldığımı düşüncelerimde olumlu yönlenmeler olduğunu fark ettim. Aile Hekimliği yapıyorum, aldığım eğitimlerle hem kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. Ha

melisa-menemencioglu - 24-02-2015

Oğlum için geldiğim S Konsept Danışmanlık’ta Soner Hocayla tanıştım ve bende terapi almaya başladım. Soner Bey gittikçe kararan dünyamda bana bir ışık yaktı ve ben bu ışık sayesinde artık yönümü görebiliyorum. Kendisine çok şey borçluyum. Teşekkürler Sone

nilufer-y. - 19-02-2015

Kişisel Gelişim atölyelerine katıldığımda Soner Bey ile tanıştık.  Beni bana anlattı kendime olan öfkeme rağmen. Her hafta bir durakta durduk,  tıpkı   Kişisel Gelişim tanıtımında olduğu gibi. Her durak başka bir heyecandı. Yalnızca durakların adını biliyorduk o hafta orada gördüklerimizi tatbik etmenin sabırsızlığını yaşıyorduk. Evet, hocam bak ben çok farklıyım.

s.d. - 14-02-2015

İlişkilerim sorunluydu ve büyük bir depresyonla boğuşurken S Konsept Akademi’ye geldim. Soner Bey’in öncelikle beni algılaması ve sorgulamaması çok etkiledi. Atlatamam dediğim depresyonu ve buhranı 3 hafta gibi kısa bir zaman zarfında atlatabildiğim için

e.-s. - 10-02-2015

Sınav kaygısından dolayı uzun zamandan beri problem yaşıyordum. Annem ve öğretmenlerim bunun farkındaydı, bu sene LYS’ ye gireceğimden dolayı zaten bir stres ve baskı altındaydım. Bugün 4. seansı yaptık ve geçen dershanede yaptığımız deneme sınavın

cem-yurek - 01-01-2015

Bilinçli Anneler Okulu sayesinde Soner Bey okulumuza gelmişti. Konuşmalarından çok etkilenmiştim. Eşim ile uzun zamandan beri sıkıntılarım vardı. Bundan dolayı hem ben hem iki çocuğum huzursuzduk. Çift Terapisi ve Aile Danışmanlığını 2 aydan beri alıyoruz

aysegul-m. - 01-01-2015

Bir buçuk ay önce kızımın ödevlerini yapmaması, agresif davranışlarının sıklaşması üzerine arkadaşımızın tavsiyesi ile Soner Bey’e geldik. Seanslara çoğu zaman ailece girdik. Çocuğumdaki değişim beni şaşırttı. Şimdi artık evde kızıma bir şey söyled

necla - 17-12-2014

Panik atak rahatsızlığım sebebiyle daha önce bir takım yerlere gittiğim için buraya geldiğimde de tereddütlü geldim. Daha sonra Soner Bey’le yaptığım seanslarla bu tereddütleri yendim. Rahatsızlığım ile ilgili daha önce yapamadığım şeyleri yapmaya başladı

sukriye-y. - 10-06-2014

Kızım ve ben Soner Bey’i çok seviyoruz. Onu tanıdıktan sonra hayatımızda yeni bir pencere açıldı. Ve biz o pencereden hayata şimdi daha güzel, daha umutlu bakıyoruz. İyi ki varsınız, iyi ki buradayız. Bize harcadığınız zamana ve emeğe çok teşekkür ediyoru

n.-erdogan - 20-11-2013

‘’Her şeyin yerle bir olduğunu düşündüğüm o zamanlar aslında senin için harikulade zamanlardır. Çünkü öyle anlarda sen kendini dünyaya açarsın ve dünya da sana kendini açmaya başlar .’’sözünü tam anlamıyla anladığım ve gerçekleştirmek için elimden geleni yaptığım bir süreçti. Çok teşekkür ederim.

ceyda-canigur - 03-11-2016

Benim için olmazsa olmazdı atölyeye gelmek. Toplu olarak yapılan çalışmanın farklı ve faydalı olduğunu deneyimlemiş oldum. Yaşama, zamana ve hedeflere odaklamak ve bundan sonraki hayatım programlamak işte güncem…

esra-yoruk - 07-03-2016

Almış olduğum Kişisel Gelişim Eğitimi ile ilgili olarak kendimdeki farkındalığım arttığı için çok mutluyum. Bundan sonraki yaşamımda burada aldığım tüm bilgileri uygulamaya çalışacağım. S Konsept ve SONER KOŞAN ‘a sevgilerimle.

asli-kircali - 03-03-2016

Her şey için teşekkürler. Bana kendimi ve etrafımda insanlara daha farklı bir gözle bakmamı sağladığınız için. Burada edinmiş olduğum tecrübeleri iş ve özel hayatıma en iyi şekilde kullanacağıma emin olabilirsiniz. Bana kattığınız değerler için kendimi fark etmemi sağladığınız için ve edindiğim arkadaşlar için kendi adıma çok başarılı geçtiğini düşünüyorum.

meryem-sireci - 01-03-2016

Hayatımda girdiğim eğitimlerden en mükemmeli. Kendimi daha iyi analiz etme ,zamanı nasıl iyi bir şekil değerlendirebilirim konusu öğrendim. Sıcak, samimi bir ortam ve eğitimin nasıl bittiğini bile anlamadım. Eğitimle beraber yeni arkadaşlar edindim. Soner Bey’e sonsuz teşekkür ediyorum. Hem eğitimde hem de seanslarda mükemmel biri. İyi ki gelmişim eğitime. Bence ‘’SONER KOŞAN’ı’’ tanımaları lazım. Herkesin hayatında bir Soner Koşan olması gerek. Ben kendimi çok ama çok şanslı hissediyorum; Soner Bey’i tanıttığım için. Her şey için çok teşekkür ederim.

hulya-karali - 01-03-2016

Bu seminerde yeni arkadaşlarla tanışmak ve özel anlar paylaşmak hoşuma gitti. Bazı şeyleri daha iyi anladım. Hayatımdaki anlam sıraları değişti. Gerçi ben bu duygu ve düşüncelere terapilerimiz sonrası ulaşmıştım. Bireyselliğin önemi, kendi kendime bir insanın mutluluğun ne kadar önemli olduğunu hissettim. Hayatımın dolu ve güzel olduğunu anladım. Mutlu olmak güzel şey

leyla-cali. - 03-01-2016

Bazen hayat zorlaşır. Hâlbuki pratik çözümlerle bu zorlukları aşabilirsiniz. İşte hayat bana zor geldiği bir anda Soner Bey’in pratik çözümleri ile yol buldum. Kendimi sevmeyi ve değerli olduğumu öğrendim. Her şeyin bir çaresi olduğunu öğrendim, öğreniyorum. Destekleriniz için teşekkürler.

l.c. - 25-06-2015

Soner Bey ile sigara bırakmak için çalışmaya başlama kararı almam hayatımın dönüm noktası oldu demem abartı olmayacaktır. 01.04.2015 tarihinde tek seansta hipnozla sigarayı bıraktım. Sonrasında terapilerimiz yine devam etti ve ben sigara içmiyorum, içmeyeceğim! Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Şimdi kilolarım için görüşmeye devam etmek istiyorum. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

yasemin-evci - 20-04-2015

Eğitime katılırken çok şey düşündüm. Bugün ise farklı düşünüyorum demek yerine farklı bakıyorum hayat sana demek istiyorum. “ İyi ki hayatıma yeni bir bakış kattım” Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.

haci-latif-iscen - 23-03-2015

Eğitime katılırken çok şey düşündüm. Bugün ise farklı düşünüyorum demek yerine farklı bakıyorum hayat sana demek istiyorum. “ İyi ki hayatıma yeni bir bakış kattım” Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.

serkan-ceylan - 23-03-2015

Aldığım kararların arkasında duramıyordum. Kişisel Gelişim otobüsüne katıldım. Harika bir atmosferdi. En çok kararlarımın aslında benim kararlarımın olmadığını gördüğümde büyük şaşkınlık yaşamıştım. Şimdi kendi kararlarımı almanın rahatlığını yaşıyorum.

selma-dal - 30-01-2015

Çikolata benim hayır diyemediğim şeydi hemen her gün yerdim üstelik bir kalıp yerdim. Hipnozla kilo verme seanslarına katılmaya karar verdim. 2. seanstan sonra kardeşimin evine gittiğim ve sohbet etmeye başladık. Kardeşim ve arkadaşım bir taraftan masadaki çikolatayı yiyorlar bir taraftan da sohbet ediyorduk. Kardeşim iki saatin sonunda dayanmadı ve “ Biz burada bir güzel çikolataları götürüyoruz sen bende isterim demedin. Allah aşkına söyle ne kullanıyorsun” dedi. Bende “Canım çekmiyor” deyip gülümsedim. İşte o seanstan sonra anladım ki ben iradeli bir insanım. Çok teşekkürler.

gulen - 05-05-2012

Kendimi ifade etmekte zorlanıyordum. Yaptığım meslekten dolayı hemen hemen her zaman göz önünde olmam ve sunum yapmak zorunda kalmam beni strese sokuyordu. Soner Bey’le görüştükten birkaç seans sonra “böyle bir sorunum mu vardı, hiç hatırlamıyorum” diye konuşurken kendimi hatırlıyorum. Teşekkürler Soner Bey.

nalan-yilmaz - 28-03-2012

Çevremde bulanan çoğu kişi gibi benimde önyargılarım vardı. Kendi iç dünyamı bir tek ben bilirim. Çareyi dışarıdan destek almak bana göre değil zannediyordum. Ancak bunların hepsi koca bir yanılgıymış meğerse. Kendi gücümü fark etme, hayata olumlu bakış açısıyla bakmak adına güzel bir pencere açıldı S Konsept Danışmanlık sayesinde. Artık iş yaşamı ve özel yaşam dâhil tüm konularda bir basamak daha yukarıdayım. Danışan olarak bu değişimim yakın çevrem tarafından da fark edilmekte. Ben artık Soner Bey’in daimi danışanıyım. Teşekkürler.

melike-yilmaz - 05-10-2011