Kişisel Gelişim ve Dönüşümü arzulayan saygı değer yolcular,
Siz, bizim VIP danışanlarımızsınız. Çünkü bu yazıyı okurken bile kendinize ve geleceğinize dair bir şeyler yapma isteğini eyleme dönüştürmüş özel kişilersiniz.


Mutluluk Atölyesinde sizi bir kalıba veya ideal bir kişiye göre değerlendirmek yerine sizin kendi dinamiklerinize ve değerlerinize dokunabileceğiniz bir yolculuğa çıkartıyoruz. Daha önce sizin dahi zaman zaman dokunmaktan çekindiğiniz benliğinize doğru sakin ama kararlı bir yolculuk yapacağız.

Kişisel Gelişim Eğitimi ile kendi yetilerinizin, becerilerinizin farkına varacak, algı düzeyiniz daha genişleyecek. Psikoterapist Soner Koşan ile eğitimler içsel bir dinamizme dönüşecek.

Psikodrama– indoor çalışmaları– Hipnoz teknikleri ile dolu dolu FARKLIÖZGÜN eğitim atölyesi…

 

PROGRAM İÇERİĞİ

  • Ben Kimim ve Kendine Merhaba Diyebilme: (Kendimizi tanımamızı, Yeteneklerimizi, zayıf ve güçlü yanlarımızı keşfetmemize olanak sağlayan çalışma)

 

  • Dilim Ne Söylüyor, Bedenim Ne Anlatıyor, Kulağım Ne Anlıyor?: (Beden Dili, İmaj çalışması, Empatik İletişim, Pozitif davranış stilleri ve paradigmalar,  Kişilik türlerine göre beden dili, Dinletme ve kabul görme)

 

  • Voltranı Oluşturma: (Karar verme ve çatışma yönetimini yönetmek, Problem Çözme Teknikleri, İnisiyatif Almak, Karar Verme Yöntemleri, Çözüm ve Süreç)

 

  • Zaman Adlı Atın Terkisinde Yolculuk: ( Zamanı iyi kullanabilmek, Düşünmek ve Eylemsellik, Zamanı Uysallaştırmak, Plan, Ego, Hayaller

 

  • Kaf Dağının Önündeki Tepe: (Motivasyon, stres altında karar vermekHedef belirleme, Başar (ısızlık)(mak), Teori ile Gerçeklik İki Huysuz Sevgili, Risk Değerlendirme, Yaratıcılık)

 

  • EQ Duygusal Zekâ ve Yöneticilik: (EQ ve IQ, Duyguları Yönetme, Kişisel Yetenekleri Geliştirme, Uyum Yeteneği, Stres Yönetimi)

 

Süre: 22 saat

Hafta sonu ve Hafta içi programlarımız mevcuttur.

 

Kişisel gelişim kişinin kendisine “merhaba” demesi ve kendisine gülümsemesi anlamına gelir. Bilinçaltı bunu hissettiği anda tüm olumlu deneyimlerini hizmetinize sunacaktır

Sertifikasyon: Kursumuzu tamamlayan her kişiye ADED ve S KONSEPT AKADEMİ tarafından Kişisel Gelişim Atölyesi Katılım Sertifikası verilir.

Eğitmen: Soner Koşan

Kurs fiyatı 1.650TL + KDV

 

Maksimum karta 6 ay taksit, imkânından yararlanırsınız.

Peşin ödemelerde % 5 indirimden faydalanırsınız.

Eğitimlerimize katılmak istiyorsanız Tel: 0216 519 92 52 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

KONSEPT AKADEMİ & ADED