WISC-R (YETENEK/ZEKÂ)TESTİ UYGULAYICI SERTİFİKA PROGRAMI
http://www.esserdanismanlik.com/images/news/2015-10-25-wisc-r-zeka-testi-egitimi.jpgWisc-r Zeka Testi; 6-16 yaş grubuna uygulanan bireysel yetenek-zeka testi – Toplam: 3 Gün

Dünya üzerinde kullanılan, geçerliliği ve güvenilirliği kanıtlanmış en yaygın uygulamanın Uygulayıcı Sertifika Eğitimi 4 Şubat 2016 tarihinde Bostancı’da başlıyor.

Sözel ve performans olmak üzere iki bölümden oluşan bu testin her bölümünde altı adet alt test uygulanmaktadır. Yapılan değerlendirme sonucunda bireye ait Sözel Zeka puanı (SIQ), Performans Zeka Puanı (PIQ) ve Genel Zeka Puanı (IQ) tespit edilir.

Eğitim süresince katılımcılara alt testlerin anlatılması, materyallerin kullanılması ve test raporlarının hazırlanması sözel olarak anlatılacaktır.

Eğitim pratik uygulamalarla pekiştirilecek olup, kursiyerlerin uygulama esnasında izlenmesi ve değerlendirilmesi de verilecek eğitimin içinde yer almaktadır.
Kimler Katılabilir?

  • Psikologlar
  • Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunları

Eğitim süresi:        3 gün

Eğitmen:                  Dicle Üniversitesi öğretim görevlisi, Yrd. Doç. Dr. Yunus Emre AYNA

Eğitim yeri:             S Konsept Danışmanlık – Merkez Ofis

Eğitim ücreti:         700,00 TL + KDV (Çanta hariç)                 Çanta Dâhil 970 TL + KDV

* Minimum 10 kişilik katılımlar için %10 grup indirimi uygulanmaktadır. Grup indirimleri için Kurumsal Portföy Sorumlumuzla irtibata geçiniz.

Sertifikasyon:         Eğitim sonunda katılımcılara S Konsept Akademi & ADED (Aile Danışmanlık Terapi Eğitim Derneği) onaylı uygulayıcı sertifikası verilecektir.

Katılım: Eğitime katılmak isteyenlerin kesin kayıt yaptırabilmeleri için eğitim ücretinin 300 TL’lik kısmını peşin olarak banka hesap numaralarından birine yatırıp, www.skonseptdanismanlik.com adresinden ya da 0216 519 92 52 – 0534 397 75 79 numaralı telefonlardan kesin kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

EĞİTİME KAYIT OLANLAR AŞAĞIDAKİ ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR.

  • KAYITLAR KONTENJANLA SINIRLIDIR. KESİN KAYDINI ÖNCE YAPTIRANLARA ÖNCELİK VERİLİR.
  • ADED VE S KONSEPT AKADEMİ TARAFINDAN EĞİTİM İPTALİ SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA ÖN ÖDEMELER İADE EDİLECEKTİR.
  • EĞİTİMLERİMİZİN DEVAMLILIĞI  İÇİN, KURS BAŞLAMA TARİHİNE 1 HAFTA KALA KATILIMCILARIN KARAR DEĞİŞİKLİĞİ HALİNDE  ÖN ÖDEME ÜCRET İADESİ OLMAYACAKTIR.
  • ŞİRKETİMİZ EĞİTİM TARİHİNİ DÜZENLEME VE DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR.

BAŞARILAR DİLERİZ.