STRESE GİREREK ZAYIFLAMAYA HAYIR. HİPNOZLA DOĞAL BESLENEREK, ESTETİK VE SAĞLIKLI FORMA EVET.

HİPNOZ NEDİR? MERKEZİMİZDE HİPNOZ SEANSLARI NASIL UYGULANIR?

Hipnoz, vücudun doğal ve sağlıklı çalışmasını sağlar. Sizi kötü alışkanlıklarınızdan kurtarır. Örneğin sigarayı bırakmak istiyor ama başaramıyorsanız ya da yükseklik, karanlık, hayvan, uçak, sınav kaygısı, gibi birçok korkularınız varsa hipnozla bir kaç seansta bunlardan kurtulabilirsiniz. Merkezimizde İleri Hipnoz eğitimi alan Uzman Psikolog ve Psikoterapistlerimiz tarafından 45-50 dakikalık seanslar içerisinde uygulanmaktadır. Hipnozun bilinen hiç bir yan etkisi ve zararı yoktur.

Hipnoz güvenilir bir yöntem mi?
Hipnoz bilimsel bir metoddur ve hiç bir yan etkisi yoktur.

Her türlü diyet programını denedim ama başarılı olamadım, hipnoz bana nasıl yardımcı olacak?

Hipnozla daha önce tanışmayan ve sağlıklı forma kavuşmak için her türlü diyeti yapan kişiler zaten daha öncesinden işkenceye dönen metodları denemiş oluyorlar. Diyet programlarını yaptığınızda siz beyninize “ben beceriksiz ve iradesizim” mesajını vermiş olursunuz. Bilinçaltınız yani beyniniz de size; “madem sen bana inanmıyor, beni küçük görüyorsun, nasıl olsa bir kaç ay sonra bu diyet bitecek ve ben sana bunun bir kaç kilo fazlasını aldırtacağım” der. Bu kısır döngü devam eder. Hipnoz beyninizle beraber çalışır. Örneğin; en çok yediğiniz ve yemekten keyif aldığınız şey çikolata, hamur işi, tatlılar ise; seanstan sonra bunlar önünüzde olsa bile yemeyecek yeseniz bile bir dilimle büyük keyif alarak sağlıklı yaşamaya devam edeceksiniz.

Hipnozla zayıflama metoduyla ayda kaç kilo verebilirim?

Ortalama 4-6 kilo arasında veriliyor.

Hipnozla kalıcı zayıflama seanslarından bir süre sonra verdiğim kiloları tekrar alır mıyım?

Hipnozla zayıflama seansları bitse bile uzun yıllar geri kilo almaz, sağlıklı bir şekilde formda kalırsınız.

Herkes hipnoz olabilir mi?

IQ´sü yerinde olan herkes hipnoz olabilir ve hiç bir yan etkisi yoktur.

Başarı oranı nedir?

Ortalama başarı oranı çok yüksek, %94 civarındadır. Yani hipnozla zayıflama seanslarıyla zayıflayan her 100 kişiden 94´ü uzun yıllar sağlıklı, formda ve daha ince bedenlerde yaşamını devam ettiriyor. (Bu istatistik 8 yıldan beri Türkiye’de ve daha öncesinde yurt dışında hipnoz seanslarımıza katılan danışanlarımızdan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda hazırlanan istatistik. Bu seanslara katılan danışanlarımızı belirli aralıklarla arayıp süreç ile ilgili bilgiler almaktayız.)

Ben çok kiloluyum hipnoz bende işe yarar mı?

Ne kadar kilolu olduğunuz önemli değil, önemli olan “Ben artık zayıflamak, ideal kiloma kavuşmak istiyorum ama beceremiyorum” demeniz ve bunu gerçekten istemenizdir.

Hipnozla kalıcı zayıflama kaç seans sürüyor?

Hipnozla zayıflama ortalama 4-5 seans sürüyor, ama ilk seanstan itibaren etkisini bariz bir şekilde görürsünüz.

Hipnozla kalıcı zayıflama seanslarından sonra sevdiğim yiyecekleri yine yiyebilecek miyim? Örneğin; çikolatayı çok seviyorum bundan kurtulabilecek miyim?

Hipnozdan sonra sağlıklı beslenmeye devam edeceksiniz. Çikolataya ‘Hayır’ diyemiyorsanız hipnozdan sonra en sevdiğiniz çikolata önünüzde olsa bile en fazla bir dilim yiyerek tatmin olacaksınız.

Hipnozla zayıflamada bir diyet reçetesi veriyor musunuz?

Hayır, hiç bir diyet verilmiyor. Yalnızca bol bol su içmeniz önerilir.

 

Hipnozla zayıflama için birkaç dip not:

Hiç aç kalmadan, işkenceye dönüşen diyet programlarını uygulamadan, vücudunuza işkence yapmadan, halsiz kalmadan ve en önemlisi de zayıfladıktan sonra tekrar kilo alma korkusu hissetmeden yaşayabilmek mümkün. Hipnozla zayıflama kalıcı ve büyük başarı oranıyla ilaçsız diyetsiz ve bilimsel metodla sizi idealinizdeki kiloya sokuyor. Hipnozla tedavi, beslenme alışkanlıklarınızın değiştirildiği bir durumdur. Hipnozla zayıflama, zayıflamak isteyen herkesin kolayca başarabileceği, çok uzun yıllardır yapılan bir tedavidir. Kalıcı ve kesin çözüm verebilen bir tekniktir. Rejim, diyet sözcükleri bilinçaltı için çok sevimsizdir. Yemekten zevk aldığınız yiyecekleri bırakmak zorunda olduğunuz anlamına gelir. Bu yüzden rejim yapmayı sevmeyiz, bir işkence olarak görürüz. Bilinçaltımız diyetten hoşlanmaz çünkü diyetin diğer bir adı da “kıtlık ve işkencedir”. Ama ‘hipnozla zayıflama’ bunların hiçbiri değildir. Hipnozla zayıflama tamamen beslenme alışkanlıklarınızın ideal bir forma girerek hiç bir şeyden mahrum kalmadan, ama yemenin de aşırısına kaçmadan beynimize telkin edilen sağlıklı bir yaşam şeklidir. Kontrolsüz yemenin asıl nedenleri bilinçaltında gizlidir. Kontrolsüz yemenin altında aslında duygusal ve ruhsal ihtiyaçlarımız yatar. Stres, gerginlik, endişe, suçluluk, kızgınlık gibi olumsuz duygular aşırı yemeye neden olur. Yemekle bu olumsuz duyguları bastırmaya çalışırız. Öte yandan yemek yeme keyifli bir şeydir ve bununla ilgili çocukluğumuzdan beri bilinçaltımızda çoğunlukla olumlu anılar mevcuttur. Bu durumda bilinçaltı bu anları daha sık yaşatmak için size yedirtir. Anne babayı memnun etmek, kızdırmamak için yedirtir. Ya da içindeki değersizlik duygusuna bir yanıt olarak yedirtir. Bilinçaltı “Madem kendini değersiz hissediyorsun, kendini beğenmiyorsun, ben de sana yardım edeyim.” der ve çılgınca yedirerek sizi şişmanlatır. Fazla kilolu olmak pek çok nedenden kaynaklanabilir. Bazı insanlar çocukluktan beri sağlıksız beslenme alışkanlığı edinmişlerdir. Bazıları da duygusal problemler yüzünden aşırı yiyor olabilir. Çok azının da hormonal problemleri (hipotiroidi-guatr hormonu azlığı, Cushing hastalığı gibi) olabilir. Sağlıklı yaşamanız ve istediğiniz elbiseleri giymeniz dileğiyle…  Hipnozla zayıflama metoduyla strese girmeden  düzenli bir şekilde kilolarınızdan kurtulursunuz.