S Konsept Danışmanlık, hem bireysel hem de genel hipnoz terapisi noktalarında hizmet verir. Hipnoz seansları  Uzman ve yetkin psikolog ve pedagoglar tarafından verilir.

 

Merkezimizde uygulanan Hipnoz Seanslarının içeriklerini sıralayacak olursak;
• Kişisel gelişime dair ipuçları
• Evliler ya da evlenecekler için danışmanlık
• Hipnoz yöntemiyle sigara bırakma, zayıflama, terapi
• İster aile ister bireysel şekilde yapılan terapi
• Liderlik ve yöneticilik çalışmaları
• Eğitimci ve okul eğitimi

Hayatın Tümü! Hayatın her yanı için verilen hizmet alanı, genel olarak mutlu ve huzurlu bireyleri yaratmayı amaçlar.

 

Hipnoz Terapisi Sizi Baştan Tanımlar.

Yapılan çalışma, bu konuda çalışma yapmış; kendisini geliştirmiş bireyler tarafından ele alınır. Zaten terapi ya da gelişim alanında kaliteli hizmet alabilmek için yeti sahibi kişilerin varlığı büyük önem taşır; aksi takdirde yarardan ziyade zarar yaşanır.

 

Hipnoz Terapisinin Dayanılmaz Kuvveti!

Hipnoz, çok uzun yıllardır kullanılan; hatta binlerce yıl evvelden şifacılar aracılığı ile bulunan bir yöntem olarak bilinir. Yöntemin aslı, şifacıların varlığından dahi daha eski olmasıyla beraber; günümüzde sistematik bir şekilde uygulanır. Hipnoz çalışması, bireydeki en gizli noktalara ulaşmaya ve daha sonrasında çeşitli düzenlemeyi yapmaya dayanır. Hipnoz yapacak kişinin alanında uzman olması, hipnozun ne derece etkin olacağını belirler; ayrıca hipnozun oluşabilecek tehlikeli taraflarını da ortadan kaldırır. Hipnoz terapisi, belirlenen saatler içerisinde sizi sağlığa kavuşturacak şekilde yapılır.

Hipnoz terapisinin aslına bakarsak karşımıza iki ana hedef çıkar:
1. Kişinin dile getiremediği durumları çözme
2. Kişinin unuttuğu durumları bulma ve çözme

Hipnoz terapisi, ya bilerek dile getirilmeyen durumları değerlendirir ya da kişinin bilinç altında bastırdığı anılarını hedefine alır; fakat her iki durum da kişinin daha mutlu bir hayat yaşaması adına hipnoz yönteminde kullanılır.

 

Hipnoz terapisi, belirtilen özellikleriyle beraber etkin bir şekilde sizleri beklerken; S Konsept Danışmanlık, tamamen uzman kişilerden oluşan ekibiyle hizmetinize hazırdır.